promo

Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці — батьки і педагоги.

Антон Макаренко

Рейда Кароліна Віталіївна

Директор


Закінчила

Дніпропетровський державний університет (історичний факультет).
Київський національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова (дефектологічний факультет).
Інститут спеціальної педагогіки АПН України (2004 р. – захист дисертації) аспірантура.

Праця

1998 р. – ОКЗО «Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр «Колосок» Дніпропетровської обласної ради», директор.

2004 р. - по теперішній час – КЗО «Обласна спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 з поглибленим професійно-трудовим навчанням», директор.

Директор
Кандидат педагогічних наук,

Заслужений працівник освіти України,
вчитель вищої категорії,
вчитель-методист

Нагороди

1996 р. - Відмінник освіти України

1998 р. - Почесна грамота Міністерства освіти і науки України

2002 р. - Почесна грамота Кабінету Міністрів України

2007 р. - нагрудний знак «А.С. Макаренко»

2008 р. - нагрудний знак “За розвиток регіону”

2012 р. – Пам’ятна медаль “За заслуги перед містом”

Метою Кароліни Віталіївни є зробити все можливе й неможливе для того, щоб вихованці переконались: ця країна є і їхня країна також, в цьому суспільстві кожен з них знайде своє місце й заслужить повагу людей. Це - висока мета, гідна незвичайної жінки. Але для того, щоб досягти її, треба докласти чимало зусиль.

Кароліна Віталіївна має психолого-педагогічну підготовку, компетентна у правових питаннях організації освіти, має практичні навички впровадження інноваційних технологій в освітньому процесі.

Під керівництвом Кароліни Віталіївни створений висококваліфікований колектив однодумців – учителів і вихователів, зміцнена навчально-матеріальна база, активізовані пошуки інноваційних форм і методів навчально-виховної роботи. В школі панує атмосфера доброзичливості й заохочення до плідної праці, тому кожен вчитель почувається тут творчою особистістю.

Досягненню високої мети, де усі доцентрові сили зосереджені на дитині, присвячена й наукова діяльність педагога. Багато років її увага зосереджена на проблемах профільного навчання учнів з особливими потребами. Результатом навчання Кароліни Віталіївни в аспірантурі Інституту спеціальної педагогіки АПН України став успішний захист нею дисертації “Виховання готовності учнів допоміжної школи до праці в системі професійно-трудового навчання”. 2004 року педагог отримала вчене звання кандидата педагогічних наук..

Кароліна Віталіївна – учасник і співорганізатор Міжнародного семінару “Механізм та критерії діагностики психофізичного розвитку дітей в системі корекційної роботи”, делегат ІІ Всеукраїнського з’їзду вчителів України, а також учасник республіканських, міських і районних семінарів.

Високоосвічена, талановита, працелюбна, енергійна й духовна людина, а ще – цікава жінка, сповнена оптимізму й любові до життя, турбот про майбутнє і пошуків того, як зробити його кращим за сьогодення.

Кароліна Віталіївна відпрацьовує дане їй все життя, не лякаючись ані роботи, ані відповідальності, знаючи, що обрала один із найскладніших життєвих шляхів – освітянський. Бути педагогом – значить не мати права на поразку.

ЇЇ життєве і професійне кредо:

 

«Вчитись, щоб уміти; вчитись, щоб діяти;
вчитись, щоб жити разом; вчитись, щоб бути!»