promo

Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці — батьки і педагоги.

Антон Макаренко

Арасланова Людмила Іванівна

вихователь


 

Закінчила Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут.

 

Вихователем у центрі Людмила Іванівна працює з 2004 року. Оволоділа науково-методичною базою й основами дефектологічної науки й слідкує за її новинками. Дуже багато уваги приділяє трудовому вихованню – найголовнішому фактору формування особистості дітей з особливими потребами.

Проводячи заняття на самопідготовки, велику увагу приділяє проблемам корекції, а також питанням патріотичного та естетичного виховання учнів.

Людмила Іванівна розробила сценарії та підготувала з дітьми відкриті заходи: “Дорожній рух – твій друг”, Весна-красна”, “Свято для милих мам”, “Не згасне вогнище родинне в людських серцях”, “Родинами багата Україна” та інші.

В школі у Людмили Іванівни розкрився ще й талант режисера дитячої самодіяльності. Щорічно на Новорічні свята вона готує з учнями казкові вистави: “Червоний капелюшок”, “Колобок”, “Золота рибка”, ”Лисиця і журавель”, “Маша і ведмідь”, тощо.

Вихователь успішно працює над темою “Моральне виховання дітей з обмеженими здібностями як оптимальний варіант розвитку особистості”. За цією темою з великим успіхом провела цикл бесід в учнівському колі.