promo

Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці — батьки і педагоги.

Антон Макаренко

Бондаренко Олена Юріївна

вчитель


 

Закінчила дошкільне відділення педагогічного училища за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів з додатковою кваліфікацією «вчитель образотворчого мистецтва»;

Донбаський державний педагогічний Університет, дефектологічний факультет за спеціальністю «Олігофренопедагог, викладач корекційної педагогіки»

Спеціаліст  вищої категорії, старший вчитель

Нагороджена почесною Грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та

почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України

 

Творче кредо Олени Юріївни: Ідеал у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал.

Олена Юріївна - це людина душевної доброти, закохана в свою роботу. Це артист, роль якого триває не одну годину і не дві, а довгі роки. Вона повністю занурюється у свою роль і живе нею.

На її уроках географії відбуваються справжні дива:  то замерзають моря – то тануть айсберги, учні заплющивши очі потрапляють прямісінько у африканські савани. Вона вдало вирішує широкий спектр завдань: створює умови для перетворення учня з об’єкта на суб’єкт навчального процесу, який прагне розвинути власну особистість; добирає оптимальні форми й методи навчання, що сприяють розвиткові пізнавальної активності; створює атмосферу співпраці й цілковитої довіри між вчителем та учнем протягом всього уроку.

     В організації освітнього процесу використовує методи компетентнісно орієнтованого підходу. Під час проведення уроків підбирає цікаві форми і методи роботи з учнями, враховує індивідуальні особливості дітей.

Олена Юріївна має сертифікат учасника  навчально – практичного семінару «Провадження психолого – педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в навчальних закладах»,  сертифікат учасника  міжнародної науково-практичної конференції «Професійно-трудове навчання осіб з інтелектуальними порушеннями як засіб їх соціалізації»,  сертифікат учасника з’їзду корекційних педагогів України «Актуальні питання соціалізації дітей з особливими освітніми потребами», сертифікат учасника  всеукраїнського науково-практичного семінару «Науково-методичні засади формування соціальних компетенцій у дітей з інтелектуальними порушеннями у новій українській школі», сертифікат учасника Всеукраїнського науково-практичного семінару «Науково-методичні засади формування соціальних та життєвих компетентностей у дітей з інтелектуальними порушеннями».

Спільно з учителем природознавства  Олена Юріївна розробила соціально-екологічний проект «Збережемо планету разом» для дітей з особливими освітніми потребами 5-10 класів.

  Постійно підвищує свій професійний рівень, має творчу уяву та організаторські здібності, які вона блискуче реалізовує під час підготовки виховних заходів.

 Разом з вихователями 10 та 9 класів розробила практично зорієнтований проект «Плануємо наше завтра» для дітей з особливими освітніми потребами 5-10 класів.

З 2015 року є керівником кабінету з народознавства «Червона калина»,  де впроваджує опанування учнями практичних навиків пошукової, дослідницької та просвітницької діяльності з вивчення істрико-краєзнавчої спадщини свого народу.

Бондаренко О.Ю.  властиві почуття справедливості, педагогічний такт та педагогічна уява, вимогливість до себе і до дітей, наполегливість, цілеспрямованість і самокритичність.