promo

Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці — батьки і педагоги.

Антон Макаренко

Бондаренко Олена Юріївна

вчитель


 

Закінчила дошкільне відділення педагогічного училища за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів з додатковою кваліфікацією «вчитель образотворчого мистецтва»; Донбаський державний педагогічний Університет, дефектологічний факультет за спеціальністю «Олігофренопедагог, викладач корекційної педагогіки»

 

Спеціаліст  вищої категорії, старший вчитель

 

Нагороджена Почесною грамотою Грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської обледаржадміністрації .

 

      Творче кредо Олени Юріївни: Ідеал у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал.

     Олена Юріївна - це людина душевної доброти, закохана в свою роботу. Це артист, роль якого триває не одну годину і не дві, а довгі роки. Вона повністю занурюється у свою роль і живе нею.

    На уроках географії вона вдало вирішує широкий спектр завдань: створює умови для перетворення учня з об’єкта на суб’єкт навчального процесу, який прагне розвинути власну особистість; добирає оптимальні форми й методи навчання, що сприяють розвиткові пізнавальної активності; створює атмосферу співпраці й цілковитої довіри між вчителем та учнем протягом всього уроку.

     В організації навчально-виховного процесу використовує методи компетентнісно орієнтованого підходу. Під час проведення уроків підбирає цікаві форми і методи роботи з учнями, враховує індивідуальні особливості дітей.

     Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, активна в громадському житті школи. Користується авторитетом серед учнів школи та батьків.