promo

Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці — батьки і педагоги.

Антон Макаренко

Бургай Ольга Леонідівна

заступник директора з виховної роботи


Освіта:

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства (українська філологія).

Донбаський державний педагогічний університет, факультет спеціальної освіти.

 

Вступивши до рядів педагогічного колективу НРЦ «ШАНС», одразу ж усвідомила, що це дещо більше, ніж колектив – це команда, чітко та до секунди точно функціонуючий організм, де у кожного є своя зона відповідальності. І слово «відповідальність» тут звучить недарма, адже це найперше та найосновніше у роботі з дітьми.

Команда педагогів «ШАНС» здатна поєднувати непоєднуване – розбавляти режимні моменти творчими вкрапленнями, міксувати навчально-виховну діяльність з гарненькою порцією ігрової, перетворювати заняття на театральну постанову. І все це повсякчас про і для дітей – робити і завжди мати змогу робити усе можливе, аби кожному особливому вихованцю центру йшлося життям якомога легше. Так у 2017-2018 н.р. вихователі НРЦ, до котрих належала Ольга Леонідівна, прийняли участь в експериментальному впровадженні STEM-освіти у навчальних закладах України, результатом чого став методичний посібник під назвою «Мій STEM зошит» - підбірка найбільш цікавих, мотивуючих та пізнавальних занять для дітей з особливими освітніми потребами середнього та старшого шкільного віку. Подібно характеру самого експерименту, кожне заняття проходило практичний етап спроб та помилок, завдяки чому вихователями у тісній співпраці із вихованцями було відібрано ряд занять, з яких і сформувався зміст посібника.

З 2018 року призначена заступником директора з виховної роботи.