promo

Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці — батьки і педагоги.

Антон Макаренко

Солопієнко Ірина Миколаївна

вчитель української мови і літератури


 

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут (філологічний факультет, спеціальність «вчитель російської мови та літератури»), дефектологічний факультет Державного інституту післядипломної підготовки педагогічних працівників м. Дніпропетровська (спеціальність «дефектолог»)

 

Відмінник освіти України.

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,

нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

 

2002 року Ірина Миколаївна прийшла на роботу до закладу вчителем російської мови та літератури.

 За час роботи показала себе вмілим організатором, генератором ідей, який користується повагою серед педагогів, учнів та батьків. З призначенням Солопієнко І.М. виховна робота закладу піднялась на новий сучасний рівень. До роботи ставиться старанно, має суспільно-спрямовані властивості особистості.

Педагог розробляє науково-проблемну тему «Мотивація навчальної  діяльності школярів». Підготувала методичний посібник уроків російської мови у 8 класі, збірку диктантів для 8 класу, збірку контрольних диктантів для 5-10 класів, методичні розробки уроків у 5-9 класах.

Має кваліфікаційну категорію «Вчитель вищої категорії» та педагогічне звання «Вчитель-методист». У 2008 р. Ірина Миколаївна стала переможцем конкурсу «Кращий вчитель року». Приймала участь у фестивалі «Сузір’я. Панорама творчих уроків.» (м. Київ) на тему: «Ігрові прийоми та ситуації на уроці».

Має друковану публікацію в журналі «Русская словесность в школах Украины»,   2010 р. «Урок русского языка. Урок-путешествие. Мягкий знак в различных частях речи».